czwartek, 18 września 2014

Dawno trenowałaś? - musisz przeczytać ten post! u 'Fitblog Positive Fit Life'

Kiedy ostatni raz byłaś na fitnessie? Kiedy odwiedziłaś siłownie? Kiedy to było, gdy biegałaś? Tak to jest, że kiedy nadmiar obowiązków nas przygwoździ, do tego dochodzi nowa praca, urodziny w rodzinie jedne drugie, tu wypad z kumpelami i tam też i nagle się okazuje, że czas minął jak z bicza strzelił. Pstryk! A Ty się ani spostrzegłaś, odkąd ostatni raz ćwiczyłaś, trenowałaś i biegałaś.
Właśnie mija czas, kiedy Twoje mięśnie zapominają jak się wykonuje trening siłowy, spięcia brzuchem, jak squaty i burpees. Zapominają o tym jak szybko pływałaś i jak wytrzymywałaś długie dystanse na wieczornym joggingu. Zapominają, tak jak fani "Mody na sukces" i "M jak miłość" zapominają akcję z ostatniego odcinka, gdy długo nie emitowano następnego. Tak, tylko że im wystarczy skrót z ostatniego odcinka i już wracają do formy... Tak jak Tobie!...wiecej KLIKNIJ TUTAJ 


8 komentarzy:

 1. Zuch dziewczyna;-))
  Wrzesień, czas na ruch. Jeszcze w parku! Pogoda dopisuje<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki dziewczyny, cieszę się! ;) Prawda, pogoda jest cudna! ;D

   Usuń
  2. w październiku też się da ;)

   Usuń
 2. Ostatni raz biegałam w sierpniu a potem nabawiłam się kontuzji. Wprawdzie nie trenowałam biegów 9 miesięcy, ale tęsknie na wiatrem we włosach i nieziemskim zmęczeniu po 15 km biegu.
  Sport jest dla mnie ważny, ale nie wiedziałam o zasadzie 9 miesięcy, mi mówiono że wystarczą 3 tygodnie aby coś weszło w krew.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pogoda przemawia za wrześniowym joggingiem, ale ja niestety nie mogę ;(
  Piękne buty *.*

  OdpowiedzUsuń